SIATKÓWKA

I LIGA

Tabela i terminarz

MIEJSCE DRUŻYNA MECZE PUNKTY SETY MAŁE PUNKTY
1 7R Solna Wieliczka 14 35 36:15 1203:1057
2 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 14 34 39:16 1284:1141
3 Joker Mekro Energoremont Świecie 14 30 35:21 1281:1198
4 MKS Dąbrowa Górnicza 14 29 34:20 1239:1114
5 Grupa Azoty PWSZ Tarnów 14 27 35:23 1304:1196
6 Wisła Warszawa SA 14 27 34:23 1259:1152
7 Uni Opole 14 22 32:29 1293:1270
8 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 14 20 28:27 1229:1219
9 SMS PZPS Szczyrk 13 18 24:25 999:1064
10 Bluesoft Mazovia Warszawa 14 15 24:35 1258:1326
11 Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR 14 11 21:38 1219:1325
12 UKS Szóstka Mielec 14 9 16:35 1062:1175
13 Volley Toruń 13 9 15:35 999:1138
14 WTS KDBS Bank Włocławek 14 5 8:39 865:1122

Tabela aktualna na dzień 10.12.2018 Punktacja: za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt; za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt; za porażkę 2:3 - 1 pkt; za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

Nadchodzące mecze

15. KOLEJKA / 15.12.2018 / 14:00

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

  • /

  • Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR

 

17. KOLEJKA / 16.12.2018 / 12:00

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

  • /

  • UKS Szóstka Mielec

 

16. KOLEJKA / 22.12.2018 / 17:00

  • Bluesoft Mazovia Warszawa

  • /

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

 

Rozegrane mecze

1. KOLEJKA / 29.09.2018 / 16:00

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

  • 3:1

  • KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

25:20 25:21 32:34 25:23

2. KOLEJKA / 06.10.2018 / 19:30

  • Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR

  • 0:3

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

21:25 19:25 19:25

3. KOLEJKA / 10.10.2018 / 17:00

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

  • 2:3

  • Bluesoft Mazovia Warszawa

25:19 25:18 17:25 22:25 15:17

4. KOLEJKA / 13.10.2018 / 16:00

  • UKS Szóstka Mielec

  • 2:3

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

28:30 25:21 18:25 25:19 11:15

5. KOLEJKA / 20.10.2018 / 17:00

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

  • 3:0

  • Uni Opole

25:16 25:19 25:13

6. KOLEJKA / 27.10.2018 / 14:00

  • Volley Toruń

  • 2:3

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

19:25 25:23 25:23 18:25 9 :15

7. KOLEJKA / 02.11.2018 / 18:00

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

  • 3:0

  • MKS Dąbrowa Górnicza

25:22 25:23 30:28

8. KOLEJKA / 10.11.2018 / 17:00

  • WTS KDBS Bank Włocławek

  • 0:3

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

22:25 20:25 19:25

9. KOLEJKA / 14.11.2018 / 18:00

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

  • 3:0

  • Wisła Warszawa SA

25:21 25:22 25:23

10. KOLEJKA / 17.11.2018 / 18:00

  • 7R Solna Wieliczka

  • 3:2

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

17:25 27:25 20:25 25:12 15:8

11. KOLEJKA / 24.11.2018 / 17:00

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

  • 3:1

  • SMS PZPS Szczyrk

25:15 23:25 25:14 25:16

12. KOLEJKA / 01.12.2018 / 17:00

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

  • 3:1

  • Grupa Azoty PWSZ Tarnów

26:28 25:18 25:19 25:22

13. KOLEJKA / 05.12.2018 / 17:00

  • Joker Mekro Energoremont Świecie

  • 3:2

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

25:18 25:19 29:31 18:25 15:13

14. KOLEJKA / 08.12.2018 / 17:00

  • KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

  • 0:3

  • ENEA ENERGETYK POZNAŃ

16:25 19:25 21:25

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
marketing@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2018 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7